Pomôžeme Vám? +421 903 837 607
0
Somavedic Uran
-10%

Somavedic Uran

(5) počet recenzií 6
Tento model je najsilnejší v svojej rade, aj najúčinnejší model zo všetkých Somavedicov, nakoľko je kombináciou Somavedicu Medicu, Harmónie, Quantum a Atlantiku.
680,00€
610,00€

Somavedic Uran

Tento model je najsilnejší v svojej rade, aj najúčinnejší model zo všetkých Somavedicov, nakoľko je kombináciou Somavedicu Medicu, Harmónie, Quantum a Atlantiku. Teraz sa ponúka aj prístroj, ktorý má efekt 4 Somavedicov Uran, relatívne novinka, nazýva sa Somavedic Medic Amber. Je dôležité si uvedomiť, že geopatogénne záťaze, elektromagnetický smog je čoraz väčší a preto vznikla potreba pre silnejší a účinnejší prístroj, ktorý v sebe zároveň má funkciu všetkých ostatných typov Somavedicov. Somavedic Medic uran je vhodný nie len pre domácnosti, pre nemocnice, kliniky, fitnes centrá, ordinácie, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti väčšieho rozmeru. Sklenený korpus je vyrobený z krištáľového skla s prímesou uránu. To je dôležité na zvýšenie účinnosti neutralizácie elektrosmogu. Navyše vie harmonizovať vodu, podobne ako model Atlantik. Jeho benefitom je aj harmonizácia vody. Je alternatívou pre miesta, ked elekromagnetický smog už bol príliš veľký a samotný Somavedic Medic už nebol postačujúci. Čiže sa museli v týchto prípadoch voliť dva Medici na elimináciu spomínaných záťaží.

SOMAVEDIC MENÍ ŽIVOTY

Čo je Somavedic Uran? Somavedic Medic Uran je -prístroj-, ktorý harmonizuje prostredie, v ktorom žijeme ... Princíp fungovania Somavedic-u bude možno väčšine ľudí, ktorí nie sú oboznámení s touto tématikou pomerne ťažko prestaviteľný, ale v skutočnosti vychádza z dnes už komplexných poznatkov a mnohoročných výskumov, týkajúcich sa vlastností minerálov a pôsobenia ich konkrétnych vibrácií na okolie prostredia a ľudský organizmus.
Prístroj, ktorý vplýva na geopatogénne zóny, elektrosmog, wi-fi žiarenie, mikrovlny ako aj na žiarenie z mobilov. Potvrdené Certifikovanými laboratóriami. Na vyžiadanie Vám predložíme Vám aj empirický dôkaz. Tiež rieši psychosomatické energie v danom prostredí. Somavedic pomohol už mnohým, mení životy
Somavedic Uran pracuje na princípe riadeného uvoľňovania energie minerálov - ide predovšetkým o polodrahokamy a drahokamy v presnom vzájomnom rozostavení, ktorý tvorí jadro Somavedic-u.

SOMAVEDIC URAN UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...

Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.

Geopatogénne zóny

Patogénnou zónou rozumieme nepravidelnú časť priestoru, zaťaženú určitým druhom žiarenia. Ide o elektromagnetické žiarenie, radiačné, rôzne vysielače i prijímače, radar, röentgen, magnetiské pole, žiarenie gama, ultrazvuk, infrazvuk, mikrovlny - ďalej gravitačné vibrácie v oblastiah pohybujúcich sa hmôt - podzemné pramene alebo tiež vodné žily tektonických zlomov a iné geologické útvary Hartmannova mriežka, Curryho mriežka. Tam, kde sa patogénne zóny krížia, dochádza k znásobenému zosilneniu ich účinku.

SOMAVEDIC ELIMINUJE GEOPATOGÉNNE ZÓNY

Geopatogénne zóny (Hartmanove a Curryho pásy, vodné žily) a škodlivé žiarenie z televízorov a počítačov i mobilných telefónov (elektrosmog) môžu byť potlačované vhodne umiestneným Somavedic-om. Prvotná symptomatika je zlý alebo prerušovaný spánok, respektíve, že aj napriek zjavne dostatočnému spánku sa ráno cítite extrémne vyčerpaný. Je to spôsobené tým, že Vaše telo nedostáva dostatok energie.
Onkologické ochorenia sú tiež zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu! Somavedic uran Medic, somavedic uran, elektrosmog, geopatogénne zóny Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť -dobiť- dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia. Somavedic uran Medic, elektrosmog, geopatogénne zóny Je ideálny pri chronických ochoreniach, prospieva pri srdcovej arytmii, na čo má aj medzinárodný certifikát Somavedic Medic, elektrosmog, harmonizacia, geopatogénne zóny Má v sebe frekvencie na základné parazity, vírusy a baktérie, pôsobí detoxikačne na organizmus

Somavedic Medic Uran

Vplyv Somavedic-u na človeka (fyzické pocity vynímajúc) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek (flóra a fauna) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.

Somavedic Uran

Somavedic Uran je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu. Viac o Somavedicu, elektrosmogu a geopatogénnych zónach...

Jadro Somavedicu Uran

Jadro Somavedicu Uran tvoria drahé minerálne kamene v tvare pyramídy, ktoré sú zaliate v českom skle. Prístroj kvôli jeho uzemneniu a zbavovaniu sa škodlivín je zapojený do elekrickej siete s minimálnym odberom elektrickej energie. Použitý minerál „vibruje“ na určitej frekvencii, v Somavedicu je ich použitých zhruba do 19 drahých kameňov. Každý jeden Somavedic je poskladaný s láskou v unikátnom zložení. Minerály fungujú na princípe riadeného uvoľňovania ich energii, ktoré v svojej synergii pozitívne ovplyvňujú dané prostredie. Rozostavenie minerálov nie je zvolené náhodne.
(5) počet recenzií 6
Martin K.
4.1.2020
Použivam roky a odporúčam
Hana z Bratislavy
8.1.2020
Somavedic Uran je perla našej domácnosti a tiež záhrady. Pán Rybjanský je krásny človek a čistá bytosť a Somavedici sú odrazom svojho tvorcu. Som rada, že máme Medic doma a tu prežaruje - september.
Alena K.
15.1.2020
Somavedic výrazne pomohol. Bola som po onkologickom ochorení a mala som neústale problémy s infekciami, nemohla som spávať. Kvalita môjho spánku sa výrazne zlepšila. Ďakujeme Somavedic.
MUDr. Jozef Pekárek
3.2.2020
Somavedic Uran používateľ Všeobecne Postupov alebo prístupov, ako znižovať vplyv geopatogénnych zón a elektrosmogu je viac, ale podľa toho, čo som mal možnosť vidieť a merať, tak Somavedic mal najlepší a hlavne dlhotrvajúci efekt.
Janka z Bratislavy
15.2.2020
Somavedic Uran používateľ Veľmi sme boli spokojní so Somavedicom Medic, vymenili sme ho za Uran a nevieme si ho vynachváliť. Každé ráno sa tešíme na jeho vodu, aj malý ju poctivo pije.
Keep Fit Distibútor Somavedicu
24.2.2020
Somavedic Uran distribútor a používateľ Somavedic je pre nás ako priniesť si kúsok lesa domov. Jeho pôsobenie môžeme rozdeliť na dve oblasti: na tie, čo vieme vedecky dokázať, jeho pôsobenie na elektrosmog, znižuje srdcovú frekvenciu (ľudská štúdia). Ide o certifikovaný prístroj IIREC a IGEF, pôsobenie na vírusy, parazity. Potom ide o jeho pôsobenie na energické centrá, stimuláciu merediánových bodov. Ďakujeme Somavedic, Somavedic mení životy.
+421 903 837 607
info@keep-fit.eu


Sme Vám k dispozícii každý pracovný deň od 08:00 do 16:00 hod.
Možnosti platby:
?🖹
x